Poliglotus

POLIGLOTUS pokaże Ci jedynie drogę i najłatwiejsze sposoby podążania nią - jak długo będziesz nią szedł, i kiedy będzie jej koniec zdecydujesz sam ...

Jeśli przyjdziesz do Centrum Języków Obcych i Edukacji POLIGLOTUS z pytaniami typu:

  • Jakie są najskuteczniejsze metody nauczania ?
  • Po jakim czasie będę porozumiewać się w danym języku ?
  • Ile potrzebuję czasu by opanować język obcy ?

nie otrzymasz nigdy prostej odpowiedzi w stylu: “Jeden rok” lub “Trzy miesiące”. W zamian za to pracownicy POLIGLOTUSA zadadzą Ci kilka pytań o Twoją motywację i podejście do nauki, znajomość innych języków obcych, zaproponują Ci test kwalifikacyjny i rozmowę z lektorem, by móc jak najtrafniej określić Twój poziom językowy i zaproponować Ci najdogodniejszą grupę.

Kiedy już się zdecydujesz na naukę w POLIGLOTUSIE i rozpoczniesz zajęcia z przemiłym, chętnym do pomocy i kompetentnym lektorem (inni tutaj nie pracują), zaczniesz zmagać się z materią języka obcego. Będziesz brać udział w dziesiątkach inscenizowanych dialogów i rozmów w trakcie zajęć, zapalczywych dyskusjach na różne tematy, osłuchiwać się z językiem, pisać zadania domowe i wypracowania, poznawać nowe słownictwo i jego możliwości zastosowania, a ponadto poznasz nowych ciekawych ludzi, z którymi będziesz spędzać czas w atmosferze zabawy i humoru, wtedy zdasz sobie sprawę z faktu, że sam musisz sobie odpowiedzieć na te pierwsze pytania.

POLIGLOTUS pokaże Ci jedynie drogę i najłatwiejsze sposoby podążania nią – jak długo będziesz nią szedł, i kiedy będzie jej koniec zdecydujesz sam …

Chcąc uczyć się w naszym centrum,
właśnie do sekretariatu powinieneś skierować swoje pierwsze kroki.

Sekretariat

Otrzymasz tutaj pełną informację o możliwościach nauczania, rodzajach kursów i poziomach zaawansowania. Gdy już zdecydujesz się na uczestnictwo w kursie, możesz w każdej chwili zrobić test sprawdzający poziom językowy, co ułatwi nam dobranie najlepszej dla ciebie grupy. Panie pracujące w sekretariacie pomogą wybrać dogodny dla ciebie system płatności oraz poinformują o rabatach.
Możesz więc tutaj uzyskać kompletną informację, zapisać się na kurs, dokonać płatności i zakupić podręczniki oraz inne materiały potrzebne do nauki języków obcych.

Skontaktuj się z Nami

Wypełnij formularz a udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania

Historia

Centrum Języków Obcych i Edukacji POLIGLOTUS powstało w roku 2000. Od lipca 2013 nasza siedziba ma adres 45-072 Opole, ul. Reymonta 30 (wcześniej 45-066 Opole, ul. Reymonta 14).

Dołożyliśmy wielu starań, by POLIGLOTUS był miejscem, gdzie kursanci w wesołej i luźnej atmosferze mogli polepszać swój poziom językowy, rozmawiać w języku obcym na różne tematy, szkolić pisownię i rozumienie ze słuchu oraz pogłębiać obszary gramatyki języków obcych.
Od roku 2001 jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC (The European Language Cerificates). Przygotowujemy oraz przeprowadzamy egzaminy z niemieckiego i angielskiego. Prowadzimy wszelkiego rodzaju kursy językowe – od standardowych zaczynając, poprzez biznesowe i intensywne, a na indywidualnych kończąc.

Innymi słowy dokładamy wszelkich starań po to, by każdy kursant po zakończonym kursie mógł z przyjemnością opowiedzieć o swoich postępach znajomym lub rodzinie, czuć, że jego poziom językowy jest coraz lepszy oraz znać sposoby, by materiał opanować łatwo i przyjemnie. Ale przede wszystkim po to, by mógł porozumiewać się w danym języku obcym.

Kadrę naszych lektorów cechuje kreatywność, bezpośredniość, profesjonalizm oraz niezbędne doświadczenie.
Dołożą oni wszelkich starań, by kursant opanował zaplanowany materiał. Rozwiązujemy problemy kursantów poprzez stałą kontrolę ich poziomu językowego i udzielanie wielu wskazówek, dzięki którym postęp językowy może być łatwiejszy i szybszy.

Biblioteka

Do dyspozycji kursantów POLIGLOTUSA jest biblioteka, które znajduje się w sekretariacie. Z pozycji znajdujących się na półkach możesz skorzystać na miejscu albo wypożyczyć do domu.

Poniżej wykaz pozycji naszej biblioteki językowej:

Przewiń do góry