POLIGLOTUS

Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne ETS

Z przyjemnością informujemy, że od 30.01.2010 Centrum Języków Obcych i Edukacji Poliglotus jest partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

O ETS (Educational Testing Service)

ETS – Educational Testing Service, to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

Poliglotus

W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:

zarejestrować się na egzamin z języka angielskiego TOEIC®, TOEIC® Bridge, francuskiego TFI™ lub niemieckiego WiDaF

przygotować się do egzaminów ETS, zarówno do TOEIC®, TOEIC®Bridge jak i do egzaminów z języka francuskiego (TFI™) oraz niemieckiego (WiDaF)

zarejestrować się na egzamin TOEFL®, bez konieczności płacenia kartą kredytową, płacąc gotówką lub przelewem w złotych polskich

zdać egzamin TOEIC® w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie

zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOEIC® i TOEFL®

przygotować się do egzaminu TOEFL, wykorzystując podręczniki lub egzamin próbny TPO (TOEFL Practice Online) – pełny, autentyczny egzamin TOEFL, dostępny online na każdym komputerze wyposażonym w słuchawki i mikrofon oraz z dostępem do Internetu.

Dla kogo przeznaczony jest certyfikat TOEIC ?

Certyfikat TOEIC sprawdza stopień biegłości w posługiwaniu się językiem praktycznym w pracy, w życiu prywatnym, w podróży, przeznaczony głównie dla osób dorosłych czynnych zawodowo i poszukujących pracy oraz dla osób wchodzących na rynek pracy chcących formalnie potwierdzić swoje kompetencje językowe. TOEIC jest także równoważny z zaliczeniem lektoratu na wielu uczelniach.

Zaletą egzaminu jest to, że kandydat nie deklaruje poziomu znajomości języka przed przystąpieniem do egzaminu. To egzamin określa poziom zaawansowania zdającego, zależnie od ilości punktów, którą otrzymał.

Do egzaminu TOEIC można przygotować się na każdym kursie z elementami Business. W praktyce oznacza to, że można po prostu uczyć się języka a egzamin zdać jako zakończenie etapu nauki i weryfikację swoich postępów.

Po zdanym egzaminie można dołączyć logo TOEIC wraz z wynikami egzaminu do swojego CV. Osoba rekrutująca, klikając na logo, zostanie automatycznie przekierowana do Tabeli Sprawności Językowych, dzięki czemu, bez trudu będzie mogła zinterpretować wyniki egzaminu i określić kwalifikacje kandydata.

Toeic jest egzaminem w wersji papierowej o formacie testu wielokrotnego wyboru. Pytania odnoszą się do prawdziwych sytuacji w pracy, takich jak rozmowy i spotkania biznesowe, oraz sytuacji występujących podczas podróży.

Dla początkujących

Aby zachęcić do dalszej nauki osoby na początkowych poziomach zaawansowania (początkujący do niższy średnio-zaawansowany), ETS opracował TOEIC Bridge. TOEIC® Bridge, to rzetelna i trafna metoda oceny, sprawdzająca znajomość języka angielskiego, osób które dopiero zaczęły naukę języka angielskiego, w zakresie rozumienia ze słuchu i czytania na poziomie od początkującego do średniozaawansowanego. Celem tego egzaminu jest poznanie poziomu zaawansowania zdającego i wskazanie kierunków dalszej nauki oraz pomiar przyrostu wiedzy w trakcie nauki.

TOEIC® Bridge powstał na specjalne życzenie lektorów języka angielskiego i trenerów językowych.

Dowiedz się więcej o egzaminach:

Informacje dodatkowe:

Przewiń do góry